Posta Güvercini

Geleneksel Hıdrellez Festivali Başlıyor

Gördes Belediyesi tarafından geleneksel olarak düzenlenen Hıdrellez ve Kültür Festivali 10 Mayıs’ta başlıyorGördes Belediyesi tarafından geleneksel olarak düzenlenen Hıdrellez ve Kültür Festivali 10 Mayıs’ta başlıyor. Her yıl büyük bir çoşku ve eğlenceyle gerçekleşen festivale bu yıl da katılımın yoğun olması bekleniyor.

10 Mayıs Cumartesi günü, saat 12.30’da Kocamurtluk Mesire Alanı’nda başlayacak olan festival, Pazar günü Kıran Mahallesinde Uçurtma Şenliğiyle devam edecek. Bu yıl 8.’si düzenlenen festivalde çeşitli standlar kurulacak ve çocuklar için eğlenceli etkinlikler düzenlenecek. Keşkek ikramı gibi geleneksel tatlar da festivalde vatandaşlara sunulacak.

Diğer yandan Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol’un seçim beyannamesinde de yer alan Kocamurtluk Mesire Alanı’na yapılacak olan Çamlık Park Projesinin temel atma töreni festival günü gerçekleşecek. Gördes Belediye’si festivalde çocukları da unutmayacak. Festivalde çocuklar için çeşitli etkinlikler düzenlenirken, sürpriz hediyeler de verilecek. – MANİSA

Etiketler

Benzer Makaleler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close
Close

Adblock Kapatınız!

Reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi destekleyebilirsiniz.