Kum ve Mineral Karisimlari

Kum ve mineral karışımları optimum sindirim için ve yemlikten yemden besin alımının etkinliğini arttırmak için taşlıkta esastır . Bu yüzden yılın her zamanında yeterli miktarda kum ve mineral sağlamamız gerekiyor.

Ayrıca, irmikler ve mineraller, güvercinlere mineraller (kalsiyum, fosfor, magnezyum, sodyum, potasyum ve klor) ve oligo elementler(demir, bakır, manganez, çinko, iyot, selenyum) gibi gerekli yapı taşlarını sağlar . Mineraller ve oligo elementler kas geliştirme, kemik yapısı, cilt ve tüy gibi amaçlara hizmet eder ve vücuttaki farklı süreçlerde önemli bir rol oynarlar.

Mükemmel dengelenmiş kum ve mineral karışımlarımızdan birini veya daha fazlasını besleyerek, güvercinlerinizin gerekli tüm minerallere erişebilmesini sağlarsınız.

En dengeli karışım seçiminde olduğu gibi, güvercinlere en uygun besin takviyelerini sağlamak güvercin meraklılarının sorumluluğundadır. Bu seçimi sizin için kolaylaştırmak için çeşitlerimizi sadece takviye, kum ve mineral karışımları ile bakım ve hijyen ürünlerine değil aynı zamanda çeşitli mevsimlere (SPOR, BREEDING, MOULTING, YUVARLAK YUVARLA ) ve sporlarımıza uygun şekilde ayırdık.

Manisa Posta Guvercini

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.