Posta Güvercini

Manisa Mesir Macunu Tanitacak

Manisaspor Başkanı Emre Hasgör, ikinci başkan Ersin Öztaş, yönetim kurulu üyeleri Murat Kümüştekin, Gencay Esendağ, Hüsnü Arslan, Yusuf Köseli, Bora Çaylan ve Hasan Kaçire ile birlikte Manisa Valisi Abdurrahman Savaş’a teşekkür ziyaretinde bulundu.

 

Manisa Valisi Abdurrahman Savaş ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Manisaspor’un geçmişte olduğu gibi bundan sonra da destekçisi olacağız. Şehrimizin takımına ligde başarılar diliyorum.” dedi.

 

Vali Abdurrahman Savaş’a, Manisaspor’a verdiği destekten dolayı teşekkür eden Başkanımız Emre Hasgör, ise “Sayın Valimizi yanımızda görmek, desteğini hissetmek bizleri oldukça memnun ediyor.” dedi.

 

Ziyarette Vali Abdurrahman Savaş’a, Uluslararası Mesir Festivali ve Mesir Macunu için tanıtım projesi hazırladıklarını aktaran Başkan Emre Hasgör, “Manisaspor olarak Uluslararası Mesir Festivali ve Mesir Macunu’na olan ilgiyi; 19 Mayıs Stadyumu’ndaki reklamlarla, deplasman maçlarımızda tanıtım stantları hazırlayarak, takımımızın görsel alanlarında Mesir Macunu’na yer vererek, iç saha ve dış saha maçlarımızda seyircilere futbolcularımızla Mesir Macunu ikram ederek arttırmak istiyoruz.” dedi.

 

Manisa’nın bir değeri ve markası olan Manisaspor tarafından hazırlanan bu projenin, Manisa’nın diğer bir değeri ve markası olan Uluslararası Mesir Festivali ve Mesir Macunu için çok önemli bir katkı olduğunu ifade eden Vali Abdurrahman Savaş, “Manisa Valiliği olarak bu projenin destekçisi olacağız.” diye konuştu.

Etiketler

Benzer Makaleler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close
Close

Adblock Kapatınız!

Reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi destekleyebilirsiniz.