Natural Bitki suyu

Doğal Naturaline

Seçilmiş bitki ve yeşilliklerin konsantre ekstresi

Natural Naturaline’ın bileşen bitkileri ve yeşillikleri, solunum, sindirim ve idrar yolları üzerindeki faydalı etkileri nedeniyle özenle seçilmiştir.

Doğal Naturaline, seçilen on dört bitki ve yeşillikten oluşan bir kaynatmadır. Doğal Naturaline ayrıca güvercin genel direncini artıran elementler içerir. Aktif bileşenlerine ek olarak, bu kaynatma, sindirim sistemi tarafından asimilasyonlarını hızlandırabilecek veya hızlandırabilecekleri için tedavilerin spesifik etkisine katkıda bulunan birçok başka maddeyi içerir.

Doğal Naturaline, pH değerlerini doğal olarak uygun seviyede tutar. Natural Naturaline’ın bileşen bitkileri ve yeşillikleri, solunum, sindirim ve idrar yolları üzerindeki faydalı etkileri nedeniyle özenle seçilmiştir.

Bu nedenle, içme suyunda düzenli olarak Doğal Naturaline alan güvercinlerin, kanlarının saf ve toksinlerden arınmış olduğunu belirten pembe bir cilt vardır. Tüyleri parlaklaşır ve eşsiz, zengin, kremsi bir pürüzsüzlük sergiler. Ayrıca, gözdeki pigmentasyon ve parlaklık artar.

Bu dış işaretler, güvercinlerin hastalıklara daha iyi direnç göstermelerini ve performanslarını iyileştirmelerini sağlayan en uygun sağlığı yansıtır.

Kullanım için talimatlar

Doğal Naturaline’ın kullanımı özellikle yarış mevsimi, tüylenme mevsimi ve adenovirosis ve paramyxovirosis’in neden olduğu su damlaması durumunda tavsiye edilir.

Dozaj

Bir litre içme suyu başına bir-iki tatlı kaşığı Doğal Naturaline.

Bakım şeması
Yarış sezonu

10 günlük bir diyet sırasında Natural Naturaline, yarış sezonunun başında içme suyuyla karıştırılır. Bundan sonra, haftada iki kez kuşlar bir yarıştan sonra eve döner.

Tüylenme mevsimi

Haftada bir veya iki gün.

Sulu ishal durumunda

Adenovirosis ve paramyxovirosis’in neden olduğu: semptomlar devam ettiği sürece her gün Doğal Naturaline’ı içme suyuyla karıştırın.

Son zamanlarda sütten kesilmiş genç kuşlar

Doğal Naturaline’ı içme suyuna on gün boyunca karıştırın.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.