Natural Sarimsak yagi

Yaris guvercinlerinde Sarimsak yagi ve onemi ;

Doğal sarımsak yağı

Yarış güvercini durumunun iyileştirilmesi ve sağlığı için

Sarımsak, olağanüstü özellikleri nedeniyle binlerce yıldır bilinen ve kullanılan bir bitkidir. Mide salgısını uyarır ve fermantasyon ve sindirim bozukluklarını önler.

Dahası, kan dolaşımını iyileştirir ve hava yollarının korunmasını ve solucanlara karşı korunmasını sağlar.

Güvercin meraklılarının çoğu, sarımsakın terapötik etkisine aşinadır ve birçoğu, güvercinlerinin bundan faydalanmasını sağlıyor. Bu nedenle bazıları rutin olarak güvercin içme suyuna bir diş sarımsak koydu. Bu yöntem, bitkinin erdemleri esasen kuş üzerinde kaybolduğu için etkili değildir.

Önde gelen güvercin yem uzmanı olan Natural, diyetisyen ve veteriner hekimlerin bu sorunu incelemesini ve çözmesini sağlamıştır. Bu nedenle, Doğal Sarımsak Yağı gelişimi.

Doğal Sarımsak Yağı, güvercinlere sarımsaktan tam olarak fayda sağlayan kendi sınıfında bir üründür. Doğal Sarımsak Yağı saf sarımsak özlerinden ve rafine soya yağından oluşur, linolenik asit bakımından zengindir.

Doğal Sarımsak Yağı ayrıca, güvercinlerin verimliliği üzerinde olumlu bir etkiye sahip olan ve güvercinlerin durumunu ve sağlığını geliştirmek için düzgün çalışan kaslar ve sinir sistemi elde etmek için gerekli olan E vitaminlerini içerir.

Kullanım için talimatlar

Üreme ve üreme mevsimi boyunca

Günlük Tahıl rasyonuyla Doğal Sarımsak Yağı ve Doğal Vitamini haftada iki veya üç kez karıştırın.

Tane kilo başına 30 damla Doğal Sarımsak Yağı.

Yarış sezonunda

Doğal Sarımsak Yağı ve Doğal Vitamini bir yarıştan dönüş günü ve ertesi gün bir depuratif veya diyet karışımı ile karıştırın.

Tane kg başına 30 damla Doğal Sarımsak Yağı.

Uzun mesafe yarışlarından önce hazırlık olarak

Doğal Sarımsak Yağı’ndaki soya yağı, güvercin vücudundaki yağ rezervlerini biriktirmek için ideal bir maddedir.

Tavsiyemiz: Sepetlenmeden 4-6 gün önce (mesafeye bağlı olarak) güvercin başına bir damla Doğal Sarımsak Yağı, günlük tahıl unu ile karıştırılarak Doğal Vitamin eklenmelidir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.