Pedigre Programi

Pigeon Planner Editoru, Pedigre Editoru

Güvercin Planlayıcısı, isim, görüntü ve renk gibi bilgi dolu bir veritabanında güvercin ayrıntıları yönetmek için adanmış bir özellik zengin yazılım uygulamasıdır. programının kurulması biraz zaman alır ve özel dikkat gerektirmez. Onun arayüzü anlamaya çok zor olmamalı bol seçenekler ile düzenli bir pencereden yapılır. a renk, cinsiyet, gerginlik, çatı, efendim, baraj, görüntü belirleyebilirsiniz listesine güvercin ve ekstra eklerken bilgi. App güvercin ilişkileri ile birlikte soy baba ve baraj hiyerarşik bir görünümünü görüntüler. tarih, sonuç, katsayısı, sektör, tipi, kategori, rüzgar ve hava gibi “Bulgular” bölümünde kayıtları yarışma veriler. Düz metin belgeleri, bu bilgileri aktarma mümkündür. medya dosyalarını yanı veritabanına eklenebilecek ise ek ayrıntıları, bir güvercin üreme ve sağlık durumu (ilaç) yerleşmek için ilave edilebilir. Bildiğim kadarıyla program ayarları ile ilgili olarak, Pigeon Planner düzenli olarak otomatik yedeklemeler oluşturmak mümkün. Birden UI dili desteklemektedir (app yeniden başlatma gereklidir) ve kullanıcılar (gezinme oklarını gizlemek, örneğin tema) görünümünü özelleştirmek sağlar. Ayrıca, baskı için sayfaları hazırlamak sütun çıkmak ve bunun yerine farklı olanları eklemek mümkündür, vb. yazılım uygulaması, düşük CPU ve RAM kullanarak, sistem kaynaklarına oldukça hafif. Bu iyi bir tepki süresine sahip ve sorunsuz çalışır, işletim sistemi, asmak kaza ya da hata diyaloglar pop up neden olmadan. Sonuçta, Pigeon Planner güvercin bilgilerini kaydetmek için basit ve etkili bir yöntem arıyorsanız, güvercin severlerin gereksinimlerini karşılamak gerekir yapılandırılabilir bir arayüz.  Eğer yükleyici atlamak ve doğrudan bir kalem sürücü uygulaması çalıştırmak isterseniz kullanılabilir.

Resmi Sitesi

İndirme Linki

Etiketler

4 Yorum

 1. Incredible update of captcha breaking package “XEvil 4.0”:
  captchas solution of Google (ReCaptcha-2 and ReCaptcha-3), Facebook, BitFinex, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
  and more than 8400 another categories of captchas,
  with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
  You can use XEvil 4.0 with any most popular SEO/SMM software: iMacros, XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

  Interested? You can find a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.

  FREE DEMO AVAILABLE!

  Good luck!

  http://XEvil.net/

 2. Наша организация TVP больше 7 лет изготовляет технологическое перевозимое оборудование для наладки,и дополнительно строительства очистных сооружений для автостоянки. Абсолютно вся продукция сертифицирована.
  Абсолютно любой человек в процессе своей жизнедеятельности для многих собственных надобностей употребляет воду. При использовании ее посредственного назначении она загрязняется, принимать другой вид ее состав и физические качественна. Для этого и проводятся очистные сооружения.

  Очистные сооружения – это набор технологического оборудования для очистки сточных вод, до момента выброса их в чистый водоем. Допускается также их рецикл и повторнаяприменение в инженерных делах разнообразных предприятий.

  В последствииочистки стоков производств в локальных сооружениях предельная скопление загрязняющих субстанций понижается, а хранящиеся в их составе нужные элементы извлекаются. В дальнейшемпотребности воды отправляются на доочистку в общепроизводственных сооружениях.
  “TVP” – это организация, которая устанавливает, проектирует, а также занимается постройкой очистных построек для инженерных систем.
  Принимаем заявки на наладку, починку,работу по проектированию,в всяком мегаполисе Нашей стране.
  Работы изготавливаются быстро и в сроки.

  осадки очистных сооружений: очистные сооружения воздуха

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close
Close

Adblock Kapatınız!

Reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi destekleyebilirsiniz.