Pedigre Programi

Pigeon Planner Editoru, Pedigre Editoru

Güvercin Planlayıcısı, isim, görüntü ve renk gibi bilgi dolu bir veritabanında güvercin ayrıntıları yönetmek için adanmış bir özellik zengin yazılım uygulamasıdır. programının kurulması biraz zaman alır ve özel dikkat gerektirmez. Onun arayüzü anlamaya çok zor olmamalı bol seçenekler ile düzenli bir pencereden yapılır. a renk, cinsiyet, gerginlik, çatı, efendim, baraj, görüntü belirleyebilirsiniz listesine güvercin ve ekstra eklerken bilgi. App güvercin ilişkileri ile birlikte soy baba ve baraj hiyerarşik bir görünümünü görüntüler. tarih, sonuç, katsayısı, sektör, tipi, kategori, rüzgar ve hava gibi “Bulgular” bölümünde kayıtları yarışma veriler. Düz metin belgeleri, bu bilgileri aktarma mümkündür. medya dosyalarını yanı veritabanına eklenebilecek ise ek ayrıntıları, bir güvercin üreme ve sağlık durumu (ilaç) yerleşmek için ilave edilebilir. Bildiğim kadarıyla program ayarları ile ilgili olarak, Pigeon Planner düzenli olarak otomatik yedeklemeler oluşturmak mümkün. Birden UI dili desteklemektedir (app yeniden başlatma gereklidir) ve kullanıcılar (gezinme oklarını gizlemek, örneğin tema) görünümünü özelleştirmek sağlar. Ayrıca, baskı için sayfaları hazırlamak sütun çıkmak ve bunun yerine farklı olanları eklemek mümkündür, vb. yazılım uygulaması, düşük CPU ve RAM kullanarak, sistem kaynaklarına oldukça hafif. Bu iyi bir tepki süresine sahip ve sorunsuz çalışır, işletim sistemi, asmak kaza ya da hata diyaloglar pop up neden olmadan. Sonuçta, Pigeon Planner güvercin bilgilerini kaydetmek için basit ve etkili bir yöntem arıyorsanız, güvercin severlerin gereksinimlerini karşılamak gerekir yapılandırılabilir bir arayüz.  Eğer yükleyici atlamak ve doğrudan bir kalem sürücü uygulaması çalıştırmak isterseniz kullanılabilir.

Resmi Sitesi

İndirme Linki

Etiketler

24 Yorum

  1. Odzyskiwanie danych Warszawa oferuje usługi przywracania dostępu do sformatowanych danych po jakichkolwiek typach uszkodzeń nośników, jak: zniszczenia logiczne typu chkdsk), zniszczenia elektroniczne takie jak: spalenie układów na płytce elektroniki zewnętrznej HDD oraz uszkodzeń mechanicznych jak np. awaria głowicy. Wejdź tutaj aby zapoznać się z informacjami dotyczącymi odzyskiwania danych z macierzy raid

  2. Foros Sobre Priligy [url=http://rxbill6.com]levitra online no prescription[/url] Buy Norinyl Without Prescription Viagra Au Feminin Propecia Liver Side Effects

  3. Ke toan luong http://ketoantienluong.com/category/bai-viet-huu-ich – More info… Trong thời kỳ học giả dụ Cả nhà cảm thấy còn chưa nắm vững, trọng tâm sẽ gần lại cho bạn học một khóa mới, thí dụ bạn bạn công việc phải đi công công tác nữa tháng ở Hà Nội, vào học không theo kịp phần kế toán Misa bên mình sẽ sắp cho bạn học lại mà không thu thêm học phí.các hình thức trả lương trong doanh nghiệp – lương bổng là khoản tiền mà tổ chức trả cho người lao động để thực hành công tác theo thỏa thuận. tổ chức mang quyền chọn lựa hình thức trả lươngtheo thời gian, sản phẩm hay khoán. Nhưng cần phải đảm bảo không được rẻ hơn mức lương tối thiểu.Tiền lương ngày được trả cho một ngày làm việc. Được xác định trên cơ sở lương lậu tháng chia cho số ngày khiến việc thông thường trong tháng. Theo quy định của luật pháp mà công ty tuyển lựa, nhưng tối đa không.

  4. Если вы ищете, где купить офисную мебель Эдем по лучшим ценам с доставкой по России, то вам нужен – Интернет-магазин офисной мебели Стильный Офис. Гарантия до 5 лет на весь ассортимент. Скидки до конца месяца!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close
Close

Adblock Kapatınız!

Reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi destekleyebilirsiniz.